Front Top Line – zmywarka w stylowej oprawie

Jak zaprojektować kuchnie, aby służyła jak najlepiej? Meble kuchenne z kolekcji Family Line z frontem Top Line to połączenie stylu, funkcjonalności i ergonomii, dzięki czemu aranżacja zachęca do spędzania czasu w kuchni. Linia ta wyróżnia się prostą linią, lakierowanymi frontami i ciekawymi rozwiązaniami, tj. kosze do segregacji, oświetlenie, wkłady do szuflad.

Gotowanie jest fantastyczne, ale sprzątania nikt nie lubi. Ułatw sobie ten obowiązek i zainwestuj w sprzęty AGD, które zrobią za Ciebie część pracy. Estetyczną obudowę zmywarki zapewni front do zmywarki z zakrytym panelem. To dzięki niemu sprzęt ukryjesz za frontem, który stworzy spójną zabudowę z pozostałymi meblami.

Front idealnie sprawdzi się w zabudowie zmywarki o szerokości do 60 cm. Jeżeli szukasz innych wymiarów frontów, to na brw.pl znajdziesz także front o szerokości 45 cm.

Element dostępny w 2 wersjach kolorystycznych. Pierwsza, jaśniejsza to front w kolorze biały połysk, druga natomiast to lakierowany front w kolorze szary połysk.

Front kuchenny Top Line połącz z innymi elementami kolekcji tak, aby stworzyć maksymalnie funkcjonalną przestrzeń do codziennego użytkowania.