Szafka dolna Junona Line – klasyczne rozwiązanie do Twojej kuchni

Projekt nowoczesnej, ale i przyjaznej domownikom kuchni uwzględnia potrzeby całej rodziny. O wygodną i funkcjonalną przestrzeń zadbają meble kuchenne z kolekcji Junona Line. Zorganizujesz z nimi ergonomiczne strefy przechowywania i przygotowywania posiłków, dzięki czemu spędzanie czasu w kuchni będzie wyłącznie przyjemnością.

Praktyczna i pojemna szafka dolna Junona Line z półką ułatwi Ci przechowywanie kuchennych tekstyliów, garnków lub przetworów. Budowa szafki umożliwi zachowanie w niej porządku, a lekkie i płynne otwieranie usprawni poszukiwanie niezbędnych przedmiotów.

Szafka kuchenna dolna o wymiarach 50x82 cm sprawdzi się jako wygodna spiżarka, w której znajdą się zapasy żywności – makaron, domowe przetwory, herbaty, oleje czy przyprawy. Warto mieć do niej swobodny dostęp, dlatego idealnym jej umiejscowieniem będzie strefa granicząca z wejściem do kuchni. Szafka jest lewostronna – jej front otwiera się na lewą stronę. Kupisz ją także w wariancie prawostronnym, dzięki czemu możesz wybrać, która z opcji pasuje do Twoich potrzeb.

Ponadczasowy design kolekcji Junona Line to efekt połączenia białych korpusów z frontem w kolorze dąb delano ciemny. Wyjątkowo wyrazisty rysunek usłojenia sprawia, że meble prezentują się elegancko i z klasą. Grafitowe uchwyty oraz blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty,  doskonale uzupełniają zestaw zarówno pod względem kolorystyki, jak i formy.

Kompleksowym rozwiązaniem dla Twojej kuchni będzie połączenie szafki kuchennej dolnej Junona Line z innymi meblami z tej samej kolekcji. 

Wymiary
Głębokość 47 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 85.2 cm
Waga 22.45 kg
Do pobrania