KADAX TABORET KUCHENNY STOŁEK BIAŁY TABORETY 2szt

Do zastosowania w domu, ogrodzie czy garażu

Niespodziewani goście Konieczność aranżacji dodatkowego mini-stolika lub miejsca do siedzenia A może po prostu musisz sięgnąć po schowane wysoko narzędzia albo przyprawy W każdej z tych sytuacji zastosowanie znajdątaborety rattanowe marki Kadax! Jeśli szukasz wielofunkcyjnych, praktycznych dodatków, któremogą posłużyć jako krzesła albo stoliki- idealnie trafiłeś! Poznaj naszą ofertę!


Wygodne taborety z antypoślizgowymi nogami

Zapomnij o dźwiganiu i przesuwaniu ciężkiego stołu lub metalowej, niebezpiecznej w użytkowaniu drabiny! Krzesłaumożliwiają komfortowe i bezpieczne osiągnięcie wysokości.

Mycie okien, wieszanie firanek, porządki w garażu: to wszystko staje się prostsze, kiedy w domu maszpraktyczne taborety posiadające funkcję drabinki. Antypoślizgowe nóżkigwarantują stabilność, bez obaw o przechylanie i chwianie się taboretu.

Trwałe i ekologiczne taborety kuchenne

Taborety zostaływykonane z tworzywa sztucznego z materiałów recyklingowych. Wybierając krzesła z surowców wtórnych masz pewność, że nie marnujesz cennych zasobów i dbasz o naturę.

Struktura powierzchni produktów na wzór tkanego splotu wyróżnia sięodpornością na zarysowania, odkształcenia i złamania. Dodatkowo konstrukcja stołków wzmocniona została od strony wewnętrznej użebrowaniem, a ichobciążenie wynosi nawet 120 kilogramów!


SPECYFIKACJA:

  • Taborety rattanowe
  • Materiał:tworzywo sztuczne
  • Kolor: biały
  • Liczba sztuk:2
  • Wymiary taboretu:37,5 x 37,5 x 45 cm
  • Szerokość siedziska:26 cm
  • Maksymalne obciążenie:120 kg
  • Waga taboretu:1,34 kg

Oferta dotyczykoloru białego. Jeżeli wybierają Państwoinny kolor, prosimy o wpisanie gow komentarzu do zamówienia.


Uniwersalne stołki i stoliki w jednym

Imitacja rattanunadaje produktom uniwersalności oraz nowoczesności, dlatego dobrze prezentują się we wnętrzach sypialni, łazienek czy pokojów dziecięcych.

Nasze produkty nie tylko zapewniąwygodne i szerokie siedziskadla nadliczbowych gości, ale takżespełnią funkcję mini-stolików kawowych, kiedy wypoczywasz na tarasie.Niestraszne im warunki atmosferyczne, promieniowanie UVi mróz, dlatego bez przeszkód możesz pozostawić je na zewnątrz.

Kompaktowe i lekkie krzesła rattanowe

Taborety z rattanu marki Kadax sąnie tylko mocne, ale i lekkie, dlatego nie nastręczą problemów z przenoszeniem ich w dowolne miejsce. Dziękikompaktowym wymiarom i niewielkiej wadzemożesz zabrać je także w podróż: na biwak lub na ryby.

Potrzebujesz kilku taboretów rattanowych Szeroka podstawa i prosta konstrukcja umożliwiąskładowanie taboretów jeden na drugim, dlatego nie zajmą one dużo miejsca.

Nowoczesne i wielofunkcyjne dodatki w Twoim domu czy ogrodzie Dzięki taboretom z rattanu to możliwe!Wymiary
Głębokość 1 cm
Szerokość 37,5 cm
Wysokość 45 cm
Do pobrania