Kanapa Dorma 3 osobowa - rozkładana z funkcją spania

  • Wypełnienie: Sprężyny bonell i pianka T35w siedzisku i oparciu dla maksymalnego komfortu.
  • Funkcja rozkładania: Kanapa z prostym systemem ślizgowym, idealna dla gości.
  • Wielkość: Mieści trzy lub więcej osób, świetna dla dużych rodzin.
  • Przechowywanie: Pojemnik na pościel pod siedziskiem dla dodatkowej przestrzeni.
  • Materiał obicia: Sztruksowa tkanina POSO, odporna na zabrudzenia, idealna dla domów z dziećmi i zwierzętami.
  • Podłokietniki: Lekko zaokrąglone i ścięte, nowoczesny design.
  • Poduszki oparciowe: Z zamkami błyskawicznymi dla łatwej zmiany pokrowców.
  • Dodatki: Dwie poduszki jaśki jako dekoracje lub podparcie dla głowy.
  • Właściwości tkaniny: Pet-friendly i łatwa do czyszczenia.

Rozkładana kanapa Dorma to 3-osobowy mebel, który dzięki posiadanym funkcjom stanie się ważnym punktem na mapie Twojego mieszkania lub domu. Możesz wstawić ją do salonu lub pokoju młodzieżowego. Atrakcyjna tkanina POSO to modny sztruks, miękki w dotyku, a jednocześnie trwały i odporny na uszkodzenia. 

Siedzisko i oparcie wypełnione zostały sprężynami bonell oraz elastyczną pianką poliuretanową T35, które sprawiają, że kanapa z funkcją spania jest miękka i bardzo komfortowa w użytkowaniu. Dzięki takiemu zestawieniu ta kanapa będzie idealnym miejscem na miły wieczór przed telewizorem, ale sprawdzi się też podczas rodzinnej imprezy. Mebel ma także lekko zaokrąglone, ścięte podłokietniki, które wyróżniają go spośród innych narożników do salonu.Połączenie to sprawia, że ta kanapa do salonu jest wygodnym meblem do codziennego odpoczynku. Kanapa posiada lekko zaokrąglone, ścięte podłokietniki, które wyróżniają ją spośród innych mebli. 

Kanapa Dorma wyposażona została w praktyczną funkcję spania, która jest niezawodna, kiedy zależy Ci na dodatkowym miejscu noclegowym np. dla gości. System ślizgowy umożliwia szybkie i sprawne rozkładanie mebla. Dodatkowo pod siedziskiem ukryty został pojemnik na pościel, który może stanowić dodatkowe miejsce do przechowywania. Schowasz w nim koce, pościel czy inne przedmioty codziennego użytku.

Kanapa posiada 3 poduszki oparciowe, z których każda ma wszyty zamek błyskawiczny. Dzięki temu masz możliwość zmiany pokrowca, jeśli zajdzie potrzeba odświeżenia mebla. 

Dodaliśmy też 2 niewielkie poduszki - jaśki, które są elementem dekoracyjnym i mogą stanowić podparcie głowy w czasie wieczornego seansu czy czytania książki.

Sztruksowa tkanina POSO to materiał o właściwościach pet-friendly - sprawdzi się idealnie w domach i mieszkaniach, w których przebywają koty lub psy. Z tkaniny pet-friendly szybciej usuniesz sierść i jest bardziej odporna na uszkodzenia i zabrudzenia.

Kanapa dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do dotychczasowych aranżacji.

Mebel ten jest częścią większej kolekcji Dorma, w której dostępna jest mniejsza sofa, większy narożnik oraz fotel.