Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Nasi pracownicy

Agata Karczmarczyk Starszy Specjalista ds. Administracji

„Duże możliwości rozwoju i bardzo dobre warunki pracy”.

Moja przygoda z firmą Black Red White rozpoczęła się w Dziale Księgowości, następnie pracowałam w sekretariacie, a obecnie w Dziale Organizacyjno-Prawnym. W związku z tym, że jestem osobą bardzo kontaktową, ważny jest dla mnie ciągły kontakt z ludźmi. Najbardziej w swojej pracy lubię to, że zawsze mogę liczyć na moich współpracowników i wiem, że mnie nie zawiodą. Z chęcią polecam pracę u nas ze względu na warunki pracy, atmosferę panującą w zespołach oraz duże możliwości rozwoju.

Damian Magda Operator

„W pracy ważna jest efektywność”.

Pracuję na stanowisku operatora maszyny CNC – obrabiarki sterowanej numerycznie. Jedną z rzeczy, które najbardziej lubię w swojej pracy jest to, że zawsze mogę polegać na swoich współpracownikach. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Z mojego punktu widzenia Black Red White jest dużą firmą, która cały czas się rozwija oraz jest rozpoznawalna na rynku.

Warto u nas pracować, ponieważ bardzo dużo można się nauczyć oraz poznać najnowsze technologie i produkcję mebli „od kuchni”. Według mnie, najważniejsza w pracy jest efektywność, aby wykonywać swoje zadania szybko, ale też jak najlepiej jakościowo.

Piotr Łagowski Operator CNC

„Chętnie sobie pomagamy”.

Pracuję w Black Red White od 2006 roku. Zatrudniony jestem w dziale obróbki płyty MDF na stanowisku operatora CNC. Kiedy patrzę na moją firmę, pierwszą myślą jest stabilność. Warto u nas pracować również ze względu na możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego. W mojej pracy najbardziej lubię to, że nie jest to praca monotonna i nie wykonuję dzień w dzień tej samej czynności. Wśród moich współpracowników jest wspaniała atmosfera. Znamy się od lat i w razie potrzeby chętnie sobie pomagamy. Atmosfera w zespole i stabilność zatrudnienia to dwa czynniki, które są dla mnie najważniejsze w pracy.

Marta Banach Kierownik ds. Marketingu Eksportowego

„Marketing jest dziedziną, która dynamicznie się rozwija, ciągle się zmienia i dlatego jest taki piękny.”

Szukając swojej pierwszej pracy wiedziałam, że chcę zajmować się marketingiem i szeroko rozumianą reklamą. Z firmą Black Red White jestem związana od 2007 roku, obecnie pracuję na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Marketingu. W Dziale Marketingu zajmuję się koordynowaniem ogólnopolskich kampanii promocyjno-reklamowych, których celem jest zaproszenie naszych klientów do salonów. Duże zróżnicowanie projektów, przy których pracuję daje szanse poszerzania swoich kompetencji, a tempo i dynamika pracy umożliwiają ciągły rozwój. Przyjemnością jest praca z ludźmi stanowiącymi prawdziwy zespół, który razem pracuje na wspólny sukces, wzajemnie się uzupełnia i wspiera.

Tomasz Horodko Operator wózka widłowego

„Umiemy ze sobą współpracować”.

Bardzo cenię sobie to, że z kolegami w pracy o wszystkim można porozmawiać. Dzięki temu, że się dobrze znamy i lubimy, łatwo jest nam wypracować kompromis w sytuacjach spornych. Black Red White uważam za firmę dobrą dla swoich pracowników. Można tu liczyć na stałą pracę i pozytywną atmosferę.

Renata Paluch Team Leader

„Robię to co kocham.”

W firmie Black Red White pracuję już bardzo długo. Zaczynałam od pracy w charakterze dekoratora wystaw, natomiast w chwili obecnej zajmuję stanowisko Team Leadera w Dziale Aranżacji. Od lat zajmuję się projektowaniem i jest to zdecydowanie coś, za co najbardziej lubię swoją pracę. Cenię sobie też grono moich współpracowników, których śmiało mogę nazwać rodziną. Nie przypominam sobie, aby kiedyś pojawiły się sytuacje sporne. Zawsze potrafimy się dogadać i znaleźć wyjście z każdej opresji. Chętnie poleciłabym pracę w BRW swoim znajomym, chociażby ze względu na stabilność zatrudnienia i wynagrodzenia. Można tu liczyć na przyjazną atmosferę w zespole i wzajemne porozumienie, które jest niezbędne w pracy.

Wiesław Leśniak Magazynier

„Cenię uczciwość”.

Pracę w Black Red White zaczynałem w Dziale Kompletacji. Obecnie jestem magazynierem w Dziale Tapicerki. Pracuję w firmie od ponad 7 lat. W codziennej pracy najważniejsza jest dla mnie atmosfera oraz relacje międzyludzkie, jakie panują w dziale. Black Red White jest dla mnie jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek ze stabilną pozycją na rynku. Cenię uczciwość pracownika wobec pracodawcy, jak również pracodawcy wobec pracownika.