Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Proces rekrutacji

Dołącz do Black Red White – to tylko kilka kroków.

1. Złożenie aplikacji

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest przesłanie do nas dokumentów aplikacyjnych (CV). Poprosimy Cię o wypełnienie stosownego formularza, a jeżeli wymaga tego stanowisko również o odpowiedzi na kilka pytań. Po wypełnieniu formularza i przesłaniu dokumentów otrzymasz wiadomość potwierdzającą wpłynięcie aplikacji do naszego systemu.

2. Przeanalizowanie dokumentacji

Drugim krokiem zajmą się nasi rekruterzy. Wszystkie złożone dokumenty zostaną przez nich dokładnie przeanalizowane. Skontaktują się z kandydatami, którzy spełniają wymagania zawarte w ogłoszeniu. Jeżeli zaaplikuje wielu kandydatów, będą potrzebowali więcej czasu na zapoznanie się ze wszystkimi ofertami. Proszą o cierpliwość.

3. Rozmowa kwalifikacyjna

Do tego etapu przejdą kandydaci, których rekruter zaprosi na rozmowę. Jej celem jest dokładne poznanie deklarowanych umiejętności i sprawdzenie czy są zgodne z wymaganiami na danym stanowisku oraz wartościami Black Red White. Rozmowa może odbyć się telefonicznie, przez wideokonferencję lub bezpośrednio z rekruterami.

4. Próbka pracy / AC

W przypadku stanowisk specjalistycznych, eksperckich i kierowniczych przechodzimy do kroku czwartego. Badamy wówczas umiejętności specjalistyczne oraz zarządcze. Wykorzystujemy do tego metodę assessment center (AC) polegającą na ocenie umiejętności poprzez pracę grupową i indywidualną.

5. Informacja zwrotna

Szanujemy kandydatów i ich czas poświęcony procesowi naboru, dlatego w kroku piątym, niezależnie od uzyskanego wyniku, przekazujemy informacje zwrotną telefonicznie oraz mailem (do 21 dni od ostatniego kontaktu). Kandydatów, którzy przeszli proces rekrutacji z wynikiem pozytywnym, zapraszamy do procesu zatrudnienia i adaptacji.