Komoda Dodson – miejsca do przechowywania nigdy dość

Kolekcja Dodson zauroczy amatorów minimalizmu i wnętrz w stylu loftowym lub industrialnym. Połączenie głębokiej czerni i wybarwienia w kolorze dębu Artisan z widocznymi słojami i sękami daje imponujący efekt. Spójne zestawienie prostoty i klasyki to doskonały pomysł na stworzenie oryginalnego wnętrza. Wnętrza, które pokochasz nie tylko Ty, ale również bliscy i znajomi.

 

Komoda Dodson o wymiarach 160 x 90 x 40,5 cm to mebel o dużych walorach użytkowych i estetycznych. Nowoczesne, dopasowane do aktualnych trendów wzornictwo łączy się tu z funkcjonalnością.

 

Dwudrzwiowa komoda z trzema szufladami i półką pozwala w wygodny sposób ukryć przedmioty, które wprowadzają do wnętrza nieporządek, a jednocześnie mieć je pod ręką. Mebel doskonale odnajdzie się w salonie, sypialni lub gabinecie. W szufladach możesz umieścić dokumenty, czasopisma lub przewodniki turystyczne. Komoda to idealne miejsce na odzież, bieliznę lub pościel. Odkryta półka pod blatem to przestrzeń np. na mały głośnik bluetooth lub pilot do telewizora.

 

Blat komody to już prawdziwe pole do popisu, dla osób kochających dekoracje wnętrzarskie i piękne gadżety. Możesz tam ustawić ozdobny wazon, ramki ze zdjęciami lub sprzęt audio. Wszystko zależy od Twojej inwencji i pomysłowości.

 

Dodatkowym atutem komody z kolekcji Dodson jest zastosowanie prowadnic i zawiasów z cichym domykiem. Pozwalają one na bezdźwięczne używanie drzwi i szuflad komody.

 

Komoda Dodson wykonana jest z odpornej na zarysowania płyty laminowanej, która pozwoli na cieszenie się estetyką mebla przez długi czas. W komodzie zastosowano metalowe uchwyty, które jeszcze bardziej podkreślają jej solidność i jakość.