Komoda Forn – niezbędna w nowoczesnym pokoju dziennym

Nowoczesny charakter brył, ponadczasowe kolory i subtelne zdobienie – to wszystko składa się na imponującą kolekcję Forn, która wprowadzi niepowtarzalny klimat do Twojego salonu lub jadalni. Poznaj wszystkie jej zalety.

W organizacji strefy przechowywania w pokoju dziennym czy sypialni pomoże Ci elegancka komoda Forn. Jej pojemne wnętrze oferuje wiele możliwości, a ciekawy design daje duże pole do aranżacyjnego popisu. Do swojej dyspozycji masz szafkę z 2 przegródkami oraz 3 szuflady – taki podział umożliwia zachowanie porządku w rzeczach osobistych. Blat może posłużyć Ci za miejsce eksponowania dekoracji, zdjęć i świeżych kwiatów. Umieścisz na nim również małą lampkę, która doświetli pomieszczenie.

Komodę o wymiarach 156 × 93 cm ustawisz nawet w małym salonie lub pokoju dziennym połączonym z jadalnią. Mebel sprawdzi się również w sypialni, w sąsiedztwie łóżka. Praktyczne szuflady wyposażone zostały w prowadnice umożliwiające pełne wysuwanie, a fronty – w zawiasy z wbudowanym cichym domykiem.

Niebanalny styl kolekcji podkreśla kolorystyka, dostępna w 4 wariantach: biały połysk, dąb delano ciemny / czarny mat, dąb delano ciemny / biały połysk, biały połysk / czarny mat. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Meble Forn zadbają o komfort wszystkich domowników. Zobacz, jakie możliwości stwarzają pozostałe elementy tej samej kolekcji.

Wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 156 cm
Wysokość 93 cm
Waga 65.85 kg
Do pobrania