Komoda Hesen – praktyczny mebel w twoim wnętrzu

Jeżeli uwielbiasz minimalistyczne wzornictwo oraz ład i porządek w planowaniu przestrzeni, to kolekcja Hesen jest tym, czego szukasz. To meble, które uspokajają oraz tonują, co sprzyja nauce lub odpoczynkowi. Są idealną propozycją do pokoju młodzieżowego, sypialni czy przedpokoju.  Dzięki nim zyskasz elegancję, funkcjonalność i wyjątkową estetykę.

Zgrabna komoda Hesen łączy w sobie nowoczesne połączenie jednolitego, stonowanego koloru z naturalnością i widocznym usłojeniem, które od razu przywołuje na myśl styl skandynawski. Mebel posiada 1 dużą szufladę i 2 drzwi. Szuflada została osadzona na prowadnicy umożliwiającej pełny wysuw. Dzięki temu bez trudu dostaniesz się do jej najdalszych zakamarków. Drzwi z cichym domykiem pozwolą na swobodne, bezdźwięczne korzystanie z półek. Dzięki temu rozwiązaniu nie przeszkadzasz domownikom w pracy, nauce lub wypoczynku.

Komoda zapewnia praktyczną przestrzeń na garderobę czy dodatki. Na jej blacie wyeksponujesz dodatki, podkreślając charakter pomieszczenia i wprowadzając ulubione kolory. Od teraz w pomieszczeniu zapanuje harmonia i porządek.

Sprawdź pozostałe elementy serii Hesen i sam zdecyduj, gdzie będą prezentować się najlepiej.