Elegancka komoda – wysoka jakość w połączeniu z funkcjonalnością

Zastanawiasz się nad zakupem komody? Szukasz mebla, który pozwoli Ci pomieścić w nim wszystkie potrzebne rzeczy, a jednocześnie doda Twojemu wnętrzu stylu? Jesteś w dobrym miejscu! Dostępna w naszej ofercie komoda, z pewnością sprawdzi się w swojej roli i pozwoli Ci cieszyć się jej funkcjonalnością na długo!

Przedstawiona komoda jest w kolorze biały połysk/dąb grandson. Dzięki połączeniu białego z kolorem naturalnego drewna mebel doskonale wpasuje się do wnętrz w stylu modernistycznym, skandynawskim oraz retro. Przez swoje wymiary komoda świetnie sprawdzi się w przestronnych pomieszczeniach takich jak sypialnia, pokój młodzieżowy, salon bądź przedpokój.

Komoda została wyposażona w trzy pojemne szafki, w których środku znajdują się półki. W górnej części znajduje się również szuflada. Elementy mebla posiadają zawiasy oraz prowadnice z cichym domykiem, które pozwolą na ciche i sprawne korzystanie z komody. W górnej części całego mebla znajduje się obszerny blat, który daje możliwość położenia na nim dodatkowych przedmiotów. Komoda posiada również podblatowe oświetlenie LED w standardzie.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 170 cm
Wysokość 90 cm
Waga 63.7 kg
Do pobrania