Komoda Lamea – porządkuje i wizualnie ociepla wnętrze

Kolekcja Lamea charakteryzuje się ciekawym połączeniem płyty laminowanej imitującej drewno i czarnych dodatków. Całość prezentuje się nowocześnie, a przy tym ma w sobie naturalny urok, który wizualnie ociepli każde wnętrze.

Komoda Lamea o szerokości 180 cm to dobra propozycja do salonu lub sypialni. Mniejsze rzeczy wygodnie przechowasz w 3 szufladach. Z kolei boczne drzwi kryją w sobie 4 praktyczne półki na pościel, obrusy czy ręczniki. Szeroki blat wykorzystaj jako dodatkowe miejsce ekspozycyjne. Pięknie wyglądać będą tu grafiki w czarnych ramkach czy świeże kwiaty w ciekawym wazonie.

 

Na frontach zostały wykonane pionowe frezowania, które zostały pokryte czarnym lakierem.  Dzięki naniesieniu charakterystycznych i starannie wykonanych żłobień na prosty i gładki front mebli, zyskuje on przestrzenny i trójwymiarowy wygląd.  Frezy imitujące lamele, prezentują się bardzo efektownie i są jednym z najnowszych trendów wnętrzarskich

Stonowany i uniwersalny dekor dąb artisan stanowi wyśmienitą bazę wielu aranżacji, spośród których wymienić można loftową, industrialną, a także skandynawską i boho. Wzór wiernie oddający usłojenie drewna świetnie łączy się z czarnymi uchwytami i wysokimi nóżkami. Zwróć też uwagę, że zastosowany laminat ma podwyższoną odporność na zarysowania, więc komoda posłuży Ci na długo.

Sprawdź też inne elementy kolekcji Lamea i dowolnie je ze sobą zestawiaj, by stworzyć harmonijną kompozycję w swoim domu.