Komoda Laval – praktyczny organizer

Kolekcja Laval została stworzona z myślą o zabudowie nowoczesnych wnętrz, w których gładkie, błyszczące powierzchnie cenią akcenty naturalnego dębu. Jeżeli szukasz idealnego mebla do przechowywania, komoda Laval poleca się do salonu, korytarza i przedpokoju.

Komoda z 6 szufladami to rozwiązanie dla tych, którzy lubią porządek. Podzielona przestrzeń ułatwia organizację przedmiotów, co ułatwi odnalezienie tego poszukiwanego. Na blacie możesz ustawić doniczkę z kwiatkiem, dekoracyjny wazon lub rodzinne fotografie.

Jednym z jej atutów jest kompaktowy rozmiar, dzięki czemu możesz ją ustawić nawet w niewielkim pomieszczeniu.  Komoda o wymiarach 96,5 x 127 cm sprawdzi się jako dopełnienie komody lub witryny, ale też solo, ustawiona np. w korytarzu.

Prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem poprawiają komfort użytkowania mebla na co dzień.

Nie sposób oderwać wzroku od tych połyskujących, lakierowanych frontów w kolorze biały lustrzany połysk i blatów w kolorze dąb artisan. Te połączenie rozjaśni wnętrze i optycznie je powiększy. Energooszczędne oświetlenie LED pod blatem nadaje nietuzinkowego charakteru.

Komodę Laval ustaw w towarzystwie szafki rtv lub witryny, tworząc spójną zabudowę. Poznaj też inne elementy kolekcji, łącz ze sobą poszczególne produkty i urządzaj salon po swojemu.

Wymiary
Głębokość 42,5 cm
Szerokość 96,5 cm
Wysokość 127 cm
Waga 57.75 kg
Do pobrania