Komoda 150/75/40 – stwórz niepowtarzalny projekt

 

Z kolekcją Modeo możesz zostać projektantem mebli w kilka minut. Rozsiądź się wygodnie w fotelu i skorzystaj z naszego intuicyjnego konfiguratora, by stworzyć szafki wiszące, szafki RTV, komody, witryny i biurka idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Meble z kolekcji Modeo to połączenie prostych, nowoczesnych form z szeroką gamą kolorystyczną. Możesz do nich dopasować dostępne wzory uchwytów i nóżek, dodatkowe blaty oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Komoda 150/75/40 to propozycja do salonu, sypialni lub przedpokoju. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem przytulnych, czy surowych wnętrz, przy pomocy konfiguratora, dostosujesz jej wygląd do aranżacji wnętrza.

Najpierw wybierz kolor korpusu i frontów. Zdecyduj również czy przechowywane w komodzie przedmioty chcesz ukryć – wtedy wybierz fronty płaskie, czy wręcz przeciwnie – wyeksponować je. W przypadku drugiej opcji, postaw na fronty ze szkłem hartowanym. Wprowadzą one do wnętrza dyskretną elegancję oraz nadadzą meblu lekkości. W zależności od Twoich potrzeb możesz również dostosować liczbę półek wewnątrz komody, co pozwoli Ci zachować porządek.

Uchwyty oraz nóżki to elementy, które odgrywają dużą rolę w ostatecznym wyglądzie mebla. Dostosuj je do Twojego gustu i wybierz spośród dostępnych wzorów te, które uwypuklą zalety wnętrza. Możesz także zdecydować się na dodatkowy blat oraz energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do pomieszczenia nastrojowy klimat.

Komodę zestaw z innymi meblami z kolekcji Modeo. Stwórz projekt szafki wiszącej, szafki RTV, witryny oraz biurka i ciesz się wygodą mieszkania w osobistym wydaniu.

 

Komodę Modeo 150/75/40 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 2 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego.  Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego