Komoda Nepo Plus KOM2D1S – niezwykle atrakcyjna i funkcjonalna

Stwórz wnętrze, które przyciągnie uwagę gości i zadowoli domowników! To wszystko stanie się niezwykle łatwe, dzięki prezentowanej komodzie Nepo Plus KOM2D1S. Mebel został stworzony z myślą o wnętrzach nawiązujących do stylu klasycznego oraz nowoczesnego, które z jego udziałem staną się jeszcze bardziej atrakcyjne. Możesz umieścić go w przestrzeni salonu, przedpokoju, gabinetu, sypialni, a także pokoju młodzieżowego. W każdym z tych miejsc sprawdzi się doskonale!

Komoda Nepo Plus KOM2D1S została wykonana z płyty laminowanej w kilku wariantach kolorystycznych: dąb monastery, biały, biały oraz dąb sonoma, dąb monastery oraz dąb sonoma, dąb sonoma oraz dąb monastery, dąb monastery oraz biały, biały oraz dąb monastery, dąb sonoma oraz biały, dąb sonoma.

Odmień przestrzeń Twojego domu i umieść w niej komodę Nepo Plus KOM2D1S! Produkt z pewnością zaskoczy Cię swoją przemyślaną budową – składa się na nią stabilna konstrukcja, pojemna szuflada oraz szafka. Bez trudu pomieści wszystkie potrzebne przedmioty, od elementów garderoby po wszelkiego rodzaju gadżety. Sprawdź również pozostałe elementy wyposażenia z kolekcji Nepo Plus i stwórz z ich udziałem pomieszczenia na miarę Twoich marzeń!