Przestronna komoda w nowoczesnym stylu

Komoda Pamiers duża beżowa marki Intesi to doskonały mebel do przechowywania odzieży i nie tylko. Solidna i przestronna komoda w beżowym i czarnym kolorze jest stworzona z meblowej płyty, aluminium i metalu. Dzięki temu, że komodę wyprodukowano z z metalu, aluminium i meblowej płyty, jest ona klasyczna, solidna i optycznie podkreśla wyjątkowość pomieszczenia, jednak to nie wszystkie pozytywne cechy tych materiałów. Delikatnym niuansem, który nie zakłóca minimalistycznej i nowoczesnej stylistyki całości, są metalowe uchwyty.

Szykowna komoda do Twojego salonu

Optymalne wymiary sprawiają, że komoda jest niezwykle praktyczna oraz pojemna. Komoda o szerokości aż 154 cm, wysokości 83 cm i głębokości 39 cm na pewno będzie odpowiedzią na Twoje wymagania. Komoda posiada trzy szuflady, w których bez najmniejszego problemu można przechować zarówno większe rzeczy, jak i wszystkie niezbędne drobiazgi. Komoda jest również wyposażona w sześć półek, na których ułożysz rzeczy, po które sięgasz najczęściej. Cała forma komody opiera się na czterech nogach, dzięki czemu nawet po brzegi wypełniony mebel zachowuje się stabilnie. Podstawą komody są wysokie nogi, które ułatwiają wjechanie pod komodę robotom sprzątającym, a także tradycyjne odkurzanie oraz zmywanie podłogi. Komoda doskonale odnajdzie się nie tylko w salonie, ale też w przedpokoju, jadalni i sypialni, ponieważ jest niebywale prosta w aranżacji i przyjazna w obsłudze. Komodę bezproblemowo możesz wstawić do pomieszczeń o najprzeróżniejszych rozmiarach, dzięki temu, że posiada dość standardową wielkość i jednocześnie jest bardzo pojemna. Komodę bez najmniejszych przeszkód możesz wkomponować w sprzęty, które masz już w swoim domu, ale jeśli uzupełnisz ją mocnymi dekoracjami, okaże się fundamentem i nadrzędnym elementem wyposażenia.

Komoda w nowoczesnym stylu do Twojego mieszkania

Styl nowoczesny to przede wszystkim zasada "mniej znaczy więcej". Wnętrza w stylu nowoczesnym wyróżnia równowaga, prpraktyczność i prosta elegancja, która znajduje swoje odbicie w wystroju, jednolitej gamie barwnej oraz braku niepotrzebnych dekoracji. Wnętrza nowoczesne porzucają wszystko, co niepotrzebne i skupiają się na głównym aspekcie pomieszczenia. W sytuacji, gdy ilość mebli ograniczona jest do potrzebnego minimum, muszą być one jednocześnie funkcjonalne i piękne. Efektowny wygląd komód w stylu nowoczesnym zapewnia geometryczna forma o solidnym wykonaniu. Właśnie w nowoczesnym stylu została wyprodukowana Komoda Pamiers duża beżowa. Beżowy i czarny kolor mebla sprawia, że komoda dopasuje się do wnętrz nie tylko w nowoczesnym stylu, ale też do tych w stylu glamour i boho oraz skandynawskim stylu.

Najważniejsze informacje:

  • dyskretne metalowe uchwyty
  • komodę wytworzono z metalu, aluminium i meblowej płyty
  • komoda o optymalnej wysokości 83 cm
  • pojemna komoda o szerokości 154 cm
  • ustawna komoda o głębokości 39 cm
  • komoda posiada trzy szuflady
  • komoda jest wyposażona w sześć półek
  • komoda na czterech nogach

Komoda do indywidualnego prostego montażu.

Do codziennej pielęgnacji najlepiej sprawdzi się wilgotna, ale nie mokra ściereczka. Pamiętaj, aby po skończonym czyszczeniu wytrzeć stół suchą szmatką.

Określeniami, które najlepiej opisują polską markę Intesi, są oryginalny design, wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny.

Wymiary
Głębokość 39 cm
Szerokość 154 cm
Wysokość 83 cm
Do pobrania