Komoda Porti – przechowywanie z klasą

Komoda, która łączy wysoką funkcjonalność z ciekawym wzornictwem? Oto ona – trzydrzwiowa komoda Porti zachwycająca zarówno stylem, jak i pojemnością. Poznaj wszystkie jej atuty!

Eleganckie wnętrze tworzą przede wszystkim meble. Komoda o wymiarach 160 x 90 cm jest na tyle duża, a przy tym tak oryginalna, że nada pomieszczeniu określony styl. Piękno litego drewna dębowego łączy się tu z akcentami z czarnego szkła i oryginalnymi ryflowaniami. Taki zabieg dodaje meblowi szlachetności i wyjątkowego charakteru. Wybierz wariant kolorystyczny, który lepiej trafia w Twój gust – wolisz ciepły dąb antyczny czy głęboki dąb czekoladowy?

Za drzwiami znajdziesz mnóstwo przestrzeni do przechowania – dzięki 6 praktycznym półkom na szóstkę uporządkujesz naczynia, kieliszki czy dekoracje. Wystarczy jeden rzut oka na wnętrze komody i już wiesz, gdzie znajdują się kryształowe talerzyki do ciasta.

Drzwi z systemem cichego domyku wyposażone w prosty, metalowy uchwyt to gwarancja komfortowego użytkowania mebla.

Szeroki blat możesz wykorzystać jako dodatkową przestrzeń ekspozycyjną. Co na nim postawisz? Może wracając z pracy wstąpisz do kwiaciarni po bukiet tulipanów? Postawiony w szklanym wazonie pięknie ozdobi wnętrze, a przy tym będzie miłym prezentem… dla samego siebie!