Komoda Porti – pojemność i prezencja w jednym

Solidna komoda Porti z częścią ekspozycyjną to przykład udanego mariażu klasyki z nowoczesnością. Zamień salon lub jadalnię w miejsce, które kusi dobrym smakiem nie tylko w odniesieniu do serwowanych potraw. Nawet proste posiłki w tak eleganckim otoczeniu nabiorą odświętnego klimatu.

Dekoracyjne kieliszki i biała porcelana jeszcze nigdy nie miały tak wyjątkowej oprawy! Umieszczone w przeszklonej części komody – na 4 wygodnych półkach – będą przypominać dzieło sztuki w ozdobnej, drewnianej ramie, czym od razu przykują uwagę gości. Możesz dodatkowo rozjaśnić wnękę, korzystając z oświetlenia LED dostępnego w opcji.

Komoda Porti o wymiarach 180 x 90 cm ma też dużą przestrzeń do przechowywania. Świeczniki, obrusy, serwetki – wszystko wygodnie schowasz za pełnymi frontami. Zostały one wykonane z litego drewna w odcieniu dębu antycznego. Ich naturalny urok został dodatkowo podkreślony ryflowaniem i elementami z czarnego szkła.

Nowoczesności dodają również proste uchwyty i aluminiowa ramka wokół szklanego frontu. Zwróć jeszcze uwagę na cichy domyk, który sprawi, że możesz korzystać z komody nawet późnym wieczorem bez obaw, że obudzisz pozostałych domowników.

Szeroki blat sprawdzi się jako miejsce na dekoracje – postaw na nim okazały wazon z kwiatami czy ramki ze zdjęciami najbliższych. Będzie jeszcze przytulniej!