Komoda Rovika – zachwyca pojemnością

Tworzysz nowoczesną zabudowę salonu i nie wiesz jakie meble wybrać? Kolekcja Rovika przyciąga spojrzenia i zatrzymuje na dłużej swoją funkcjonalnością i rozwiązaniami.

Komoda Rovika pomoże Ci przechowywać dokumenty, salonowe ozdoby, zastawę stołową oraz wiele innych rzeczy. W ich organizacji pomogą 2 pojemne szafki i 3 praktyczne szuflady na bibeloty.  Do dyspozycji masz także szeroki blat, idealny na doniczkę z kwiatkiem, lampion czy wystawę rodzinnych zdjęć.

Z pewnością zachwyci Cię eleganckie połączenie kolorystyczne. Korpus w kolorze biały połysk zestawiono z frontami w kolorze biały wysoki połysk i frontami szuflad w kolorze dębowym z fornirem, który układa się w strukturę jodełki.

Komoda z szufladami i szafkami jest wygodna w użytkowaniu na co dzień. To zasługa bezuchwytowego systemu otwierania za pomocą mechanizmu push to open oraz markowych prowadnic i zawiasów z systemem cichego domyku.

Zestawiając komodę Rovika z pozostałą częścią kolekcji, zyskujesz spójną zabudowę salonu, w którym znajdzie się miejsce do odpoczynku, zabawy i przechowywania. 

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 152.5 cm
Wysokość 85 cm
Waga 64.45 kg
Do pobrania