Komoda Torin – pojemność, o jakiej marzysz

Podoba Ci się styl klasyczny, ale chciałbyś bardziej nowoczesnego wyrazu, zachowując niebanalny charakter zabudowy? Kolekcja Torin, dzięki pogrubionym bokom i mocnym uchwytom, wpisuje się w styl solidny. Jednym z pożądanych mebli jest pojemna komoda Torin.

Atuty komody w stylu solidnym? Przechowywanie różnych przedmiotów, zróżnicowanych pod względem funkcjonalności, jak i wielkości. Nie sposób nie docenić szerokiego blatu, na którym możesz ustawić rodzinne zdjęcia, pachnącą świecę lub dekoracyjny wazon.

Komoda o wymiarach 180 x 93 cm posiada:

- 2 pojemne szafki z półkami, które pomogą w przechowywaniu zastawy stołowej lub dokumentów,

- 3 szuflady, umieszczone w centralnej części mebla, możesz wykorzystać na drobiazgi.

Chłodne wybarwienie dąb ribbeck brąz oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Kwintesencją stylu solidnego są pogrubiane boki i metalowe uchwyty, ale nie sposób pominąć ryflowanej listwy w kolorze dąb venge magia. Jej odpowiednie wyeksponowanie to zasługa energooszczędnego oświetlenia LED.

Komodę z szufladami i szafkami możesz połączyć z półką dostępną w kolekcji, ale możesz też ją urozmaicić wieszając nad nią obraz lub lustro.

Wygodne i ciche domykanie szuflad i frontów to zasługa markowych akcesoriów, wyposażonych w hamulec oraz metalowych uchwytów.

Połącz komodę Torin z innymi elementami solidnej kolekcji i twórz ergonomiczną i stylową zabudowę salonu. Wykorzystaj tę przestrzeń do relaksu, rozrywki i spotkań z bliskimi.