Komoda Velvet – dobrze uporządkowana przestrzeń

Komoda we wnętrzu oznacza większy porządek, a rzeczy schowane za pełnym frontem są zabezpieczone przed kurzem i łatwo dostępne. Nic dziwnego, że trzydrzwiowa komoda Velvet to tak chętnie wybierany mebel do różnych pomieszczeń. Sprawdź, dlaczego!

Rzeczy wygodnie poukładasz na 6 półkach za pełnym frontem. Zostały one tak rozmieszczone, że z łatwością zmieścisz tu większe i mniejsze przedmioty.

Mebel o wymiarach 88 x 161 x 42 cm będzie też ciekawą ozdobą wnętrza – zarówno strefy dla gości, którą stanowi salon czy jadalnia, jak i osobistej przestrzeni, czyli sypialni. Lite drewno dębowe, z którego zrobiono fronty, ma tę właściwość, że wprowadza w pomieszczeniu przytulny nastrój. Zwłaszcza, że jest w przyjemnym dla oka, sielskim odcieniu dąb rustical.

Proste, metalowe uchwyty podkreślają prostotę formy i są wygodne w użytkowaniu, a przy tym wyjątkowo łatwe w czyszczeniu. Cichy domyk zastosowany w zawiasach pozwala na bezgłośne użytkowanie komody.

Zwróć uwagę na ciekawy detal bezpośrednio pod blatem – drewnianą listwę dekoracyjną. Naturalna struktura drewna jest tu widoczna w całej okazałości, a wyczuwalne pod palcami szczeliny i sęki stanowią oryginalne urozmaicenie prostej bryły. Listwa jest podświetlana energooszczędnym oświetleniem LED, dzięki czemu dobrze ją widać, a cała komoda zyskuje unikatowy wygląd.