Komoda ZENDA – stwórz atrakcyjne i komfortowe wnętrze

 

Odkryj niezwykłe możliwości, jakie oferuje komoda ZENDA i wzbogać swój salon o unikalną kombinację elegancji i funkcjonalności. Wybierając ją, wprowadzasz do swojego wnętrza nie tylko nowoczesny design, ale także praktyczne rozwiązania do przechowywania i dekoracji.

 

Kolorystyka komody to stylowe połączenie dębu Waterford z matową czernią. Fronty szuflad są gładkie, a drzwi ozdabiają pionowe frezy imitujące lamele, nadając frontom wysoką powtarzalnośź i perfekcyjne wykończenie. Starannie zaprojektowany układ z trzema praktycznymi szufladami oraz dwiema zakrytymi półkami pozwoli Ci stworzyć perfekcyjnie rozplanowaną i uporządkowaną przestrzeń.

 

Z komodą ZENDA zyskujesz nie tylko gustowne wykończenie, ale także ogromną ilość miejsca do przechowywania ubrań, książek czy rzeczy osobistych. Duży  blat umożliwia wyeksponowanie pamiątek lub zdjęć, które nadają wnętrzu osobisty charakter i przytulność.

 

Opcjonalne metalowe nóżki pozwalają na podniesienie komody, co ułatwia utrzymanie czystości wokół mebla oraz da możliwość skorzystania z usług robota sprzątającego. Zapewniając jednocześnie lekkość całej konstrukcji.

 

Z komodą ZENDA stworzysz nowoczesną i praktyczną przestrzeń, idealnie dostosowaną do swoich potrzeb. Wybierz elegancję oraz funkcjonalność – wybierz komodę ZENDA.