Ława Aroz – podwójny blat w Twoim lofcie
 

Urządzasz kameralną kawalerkę, a może salon w stylu loftowym? Poszukujesz mebli, które oddają ten surowy styl? Nieodłącznym elementem będzie stylowa ława Aroz, a raczej… dwie ławy! Możesz traktować je jak zintegrowaną część lub 2 osobne meble.

Jak zaaranżować przestrzeń wokół sofy? Ustawiając przy niej praktyczną ławę na metalowych nogach. Dzięki temu zyskujesz miejsce na filiżankę kawy lub przekąski. Na jedno i drugie znajdzie się miejsce na 2 blatach. Blat został wykonany z najwyższej jakości drewna akacjowego stworzonego z połączenia fragmentów niewykorzystanych przy produkcji innych kolekcji. Pokrywa go warstwa lakieru wodnego, który jest w pełni bezpieczny dla człowieka i środowiska naturalnego.

Blat oparty na solidnym, metalowym stelażu składa się na stabilną konstrukcję. Nogi w kształcie prostego kwadratu zapewniają dodatkową przestrzeń pod blatem. Możesz umieścić tam pudełka dekoracyjne lub poduszki. Zestaw tworzą 2 ławy o wymiarach 50 × 50 cm i 40 × 40 cm.

Prosta konstrukcja i uniwersalny styl ławy Aroz będzie ozdobą nie tylko loftowych, lecz także nowoczesnych wnętrz. 

Blaty wykonane z naturalnego drewna lub fornirowane swój niepowtarzalny wygląd zawdzięczają zróżnicowanemu usłojeniu, sękom, cętkom i przebarwieniom.

Naturalne cechy drewna nie są uznawane za wadę i nie podlegają reklamacji.