Zestaw Family Line Edan – ponadczasowa i stylowa kuchnia

Urządzasz kuchnię i chcesz połączyć klasyczny wygląd mebli z nowoczesnym charakterem wnętrza? Wybierz kolekcję Family Line z frontami Older i stwórz swoją wymarzoną kuchnię.

Komplet Family Line Edan  to stylowy zestaw, który daje ci dużo możliwości  podczas aranżacji. Fronty z płyty MDF w kolorze biały canadian i korpusy w kolorze biały alpejski  dają możliwość doboru dodatków w różnych odcieniach.

W skład kompletu Family Line wchodzi : DL_60/207, D3S_40/82,DP_60/82,DM_45/71, DK_60/82, G_40/72, G_45/72, G_60/72 i cokoły (bez blatu, bez AGD i bez uchwytów).
Taka budowa oznacza, że układ w standardzie zawiera podręczną szufladę na sztućce, oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Konstrukcja mebli pozwala na dobór okapu wolnowiszącego modelu. 

Dokup blat dostępny w opcji, który doskonale wpasuje się w całość konstrukcji i dopełni stylistyki mebli.

Możesz dobrać wyposażenie (w opcji): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 265 cm sprawdzi się zarówno jako zabudowa niewielkiej kuchni oraz jako baza pod rozbudowę większej powierzchni. 

Zwróć uwagę, że sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.