Kuchnia Junona Line 180 - minimalizm i wygoda

Czego nie może zabraknąć w nowoczesnej kuchni? Z pewnością sprawnych i wydajnych urządzeń oraz modnej i funkcjonalnej zabudowy, z którymi codzienne gotowanie nie będzie problemem. W sprytnym urządzeniu kuchni pomoże Ci kolekcja Junona Line system gotowych, elastycznych rozwiązań na każdą kieszeń. W ofercie znajdziesz zarówno komplety kuchenne w różnych wymiarach, jak i pojedyncze bryły, które możesz ze sobą dowolnie zestawiać. Sprawdź!

Zestaw Junona Line 180 został zaprojektowany z myślą o pomieszczeniach, w których każdy centymetr jest na wagę złota. Szafki górne wyposażone w półki ukryją talerze, miski, porcelanowe filiżanki i szklanki, a niewielka szafka nad okapem posłuży za skrytkę na słodkości. Szereg górny gwarantuje również miejsce na pozostałe artykuły spożywcze takie jak przyprawy czy herbaty. W szafce dolnej zaprojektowanej pod zlewozmywak z powodzeniem przechowasz kosz na śmieci oraz środki czystości. Dolny ciąg to także odpowiednia przestrzeń dla garnków i patelni.

Komplet kuchenny o szerokości 180 cm jest dostosowany do montażu nawet dwukomorowego zlewu, okapu i wolnostojącej kuchenki. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, możesz rozbudować go o kolejne moduły.

Zestaw Junona Line wyróżnia minimalistyczny design o uniwersalnym charakterze, dzięki czemu wykorzystasz go w kuchni zaaranżowanej w dowolnym stylu. Białe korpusy zestawione są z frontami dąb delano jasny. Zwieńczeniem całości jest blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz zintegrowane grafitowe uchwyty.

Cokoły i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/60/30, G2D/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni. 

Wymiary
Szerokość 180 cm
Waga 73.7 kg
Do pobrania