Kuchnia Junona Line 180 - waniliowa zabudowa kuchni

Szukasz przepisu na stylową i praktyczną kuchnię, w której pomieścisz ulubione akcesoria i sprzęty niezbędne do podejmowania kulinarnych wyzwań? Harmonię w kuchennym wnętrzu zagwarantuje Ci kolekcja Junona Line prosty sposób na kuchnię, do której chce się wracać. Dzięki ergonomicznym kompletom rozsądnie zagospodarujesz nawet niewielką przestrzeń, a możliwość dokupienia pojedynczych szafek da Ci jeszcze większe pole do popisu.

Dzięki zestawowi mebli kuchennych Junona Line 180 urządzisz kuchnię w każdym formacie, wydzielając miejsce na poszczególne strefy: zmywania, przygotowywania posiłków, przechowywania, zapasów i gotowania. Pojemne, głębokie szafki górne zmieszczą naczynia porcelanowe, szklanki i talerze, naczynia do przechowywania żywności, a także opakowania kawy i herbaty. W dolnym szeregu ułożysz rondle, garnki, narzędzia kuchenne oraz kosz na śmieci.

Komplet kuchenny o szerokości 180 cm daje Ci możliwość zamontowania okapu, kuchenki wolnostojącej oraz dwukomorowego zlewu. Uwagę zwraca nie tylko funkcjonalność zestawu Junona Line, ale również jego estetyczny wygląd. Białe korpusy tworzą uniwersalną oprawę dwukolorowych frontów: górnych w kolorze wanilia połysk i dolnych modrzew sibiu złoty Nowoczesny wygląd mebli podkreślają bezuchwytowe fronty.

Zestaw Junona Line to funkcjonalna oraz estetyczna zabudowa Twojej kuchni. Pojemne szafki pomogą Ci zorganizować pomieszczenie i uczynić je miejscem, w którym gotowanie stanie się przyjemnością.