Kuchnia Junona Line - elegancja sama w sobie

Szukasz przepisu na stylową i praktyczną kuchnię, w której pomieścisz ulubione akcesoria i sprzęty niezbędne do podejmowania kulinarnych wyzwań? Harmonię w kuchennym wnętrzu zagwarantuje Ci kolekcja Junona Line prosty sposób na kuchnię, do której chce się wracać. Dzięki ergonomicznym kompletom rozsądnie zagospodarujesz nawet niewielką przestrzeń, a możliwość dokupienia pojedynczych szafek da Ci jeszcze większe pole do popisu.

Dzięki zestawowi mebli kuchennych Junona Line 180 urządzisz kuchnię w każdym formacie, wydzielając miejsce na poszczególne strefy: zmywania, przygotowywania posiłków, przechowywania, zapasów i gotowania. Pojemne, głębokie szafki górne zmieszczą naczynia porcelanowe, szklanki i talerze, naczynia do przechowywania żywności, a także opakowania kawy i herbaty. W dolnym szeregu ułożysz rondle, garnki, narzędzia kuchenne oraz kosz na śmieci.

Zwróć uwagę, że AGD nie wchodzi w skład zestawu. Pozostałe dodatki oraz AGD, kupisz na brw.pl.

Komplet kuchenny o szerokości 180 cm daje Ci możliwość zamontowania okapu, kuchenki wolnostojącej oraz dwukomorowego zlewu. Umieścisz go jako samowystarczalną całość w małym aneksie kuchennym, ale też bez przeszkód rozbudujesz o kolejne moduły z tej samej kolekcji.

Funkcjonalność zestawu Junona Line, jego estetyczny wygląd i ponadczasowa kolorystyka to niewątpliwie zalety mebli. Białe korpusy tworzą uniwersalną oprawę dla frontów w kolorze jasny szary połysk. Całości dopełniają minimalistyczne uchwyty oraz blat w kolorze dąb craft złoty. Takie połączenie optycznie powiększy wnętrze oraz nada charakteru kuchni.

Zestaw Junona Line to funkcjonalna oraz estetyczna zabudowa Twojej kuchni. Pojemne szafki pomogą Ci zorganizować pomieszczenie i uczynić je miejscem, w którym gotowanie stanie się przyjemnością.