Kuchnia Junona Line 230 - wygoda gotowych rozwiązań

Szukasz sposobu na ergonomiczną kuchnię, która będzie jednocześnie praktyczna i przytulna? W rodzinnym domu posłuży za miejsce spotkań przy kawie i spektakularnych kulinarnych eksperymentów? W realizacji tej wizji pomoże Ci kolekcja Junona Line, w skład której wchodzą zarówno pojedyncze bryły, jak i gotowe zestawy mebli kuchennych. Co ją wyróżnia? Minimalizm form i elegancja wzorów będących doskonałym odwzorowaniem usłojenia drewna. Atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem.

Zestaw Junona Line 230 to 4 pojemne szafki górne, w których zorganizujesz przechowywanie naczyń, w tym talerzy, szklanek, kieliszków czy kubków, przypraw, opakowań na kawę i herbatę oraz czystych ściereczek. W dolnym szeregu składającym się z 3 szafek ulokujesz patelnie, garnki, robota kuchennego, komplety sztućców oraz pojemnik na odpady.

Komplet kuchenny o szerokości 230 cm tworzy przestrzeń na zamontowanie okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki. Twoja kuchnia daje Ci więcej możliwości? Uzupełnij zestaw o dodatkowe elementy z tej samej kolekcji i ciesz się funkcjonalną zabudową.

Efektowny wygląd zestawu to rezultat połączenia białych korpusów z frontami dąb delano jasny. Proste grafitowe uchwyty prezentują się stylowo na jasnym tle i w sposób harmonijny dopełniają całość.

Zauważ, że blaty i AGD nie wchodzą w skład zestawu, kupisz na brw.pl.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób.