Junona Line - kuchnia o ponadczasowym stylu

Dzięki zestawowi mebli kuchennych Junona Line 230 urządzisz kuchnię w każdym formacie, wydzielając miejsce na poszczególne strefy: zmywania, przygotowywania posiłków, przechowywania, zapasów i gotowania. Pojemne, głębokie szafki górne zmieszczą naczynia porcelanowe, szklanki i talerze, naczynia do przechowywania żywności, a także opakowania kawy i herbaty. W dolnym szeregu ułożysz rondle, garnki, narzędzia kuchenne oraz kosz na śmieci.

Komplet kuchenny o szerokości 230 cm daje Ci możliwość zamontowania okapu, kuchenki wolnostojącej oraz dwukomorowego zlewu. Umieścisz go jako samowystarczalną całość w małym aneksie kuchennym, ale też bez przeszkód rozbudujesz o kolejne moduły z tej samej kolekcji.

Zachwyć się funkcjonalnością i niepowtarzalnym wyglądem zestawu Junona Line. Białe korpusy tworzą uniwersalną bazę dla frontów w kolorze grafitowym z efektowaną ramką. Całości mebli dopełniają klasyczne uchwyty w kształcie gałki całości dopełania blat w kolorze grafit/dąb craft złoty.

Pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Znajduje się tutaj okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze czarnym, zlewozmywak dwukomorowy i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni.