Kuchnia Junona Line 240 - wykorzystaj możliwości swojej kuchni

Nowoczesną i efektowną kuchnię urządzisz zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w domu. O jej praktyczną stronę zadba odpowiednia zabudowa z kolekcji Junona Line. Co w niej znajdziesz? Zestawy w różnych wymiarach z możliwością rozbudowy, kilkanaście gotowych modułów, fronty w kilku kolorach oraz dopasowane blaty. Sprawdź wszystkie możliwości!

Zestaw Junona Line 240 jest największym dostępnym zestawem składającym się z 7 modułów. Szafki górne to optymalna strefa przechowywania naczyń do serwowania potraw, artykułów spożywczych, przekąsek, lekarstw z domowej apteczki i drobnych akcesoriów. Szafka dolna z szufladą tworzy doskonałe miejsce na sztućce, a pozostałe szafki dolne - na garnki, rondle, pokrywy i urządzenia AGD.

Zastanawiasz się, czy w komplecie kuchennym o szerokości 240 cm znajdziesz miejsce na pojemny zlew i piekarnik? Zestaw Junona Line jest dostosowany do montażu okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki z płytą i piekarnikiem. Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania, a powierzchnia kuchni na to pozwala, rozbuduj komplet o kolejne elementy z kolekcji.

Dzięki stonowanym, ale i eleganckim kolorom, Twoja kuchnia stanie się przytulnym miejscem, w którym gotowanie to przyjemność. Fronty w głębokim kolorze dąb delano ciemny zamknięte w białym korpusie będą doskonałą oprawą kuchennej przestrzeni. Dostęp do zawartości szafek umożliwią Ci stylowe grafitowe uchwyty.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/60/30, G1D/40/57-LP, G2D/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

UWAGA!

BLATY NIE WCHODZĄ W SKŁAD KOMPLETÓW.

Blaty i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

Urządzając kuchnię, postaw na funkcjonalne rozwiązania, które dopasują się do Twoich potrzeb. Odkryj możliwości kuchni modułowych Junona Line i wybierz system dla siebie.

Wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 111.65 kg
Do pobrania