Duży zestaw mebli z AGD do Twojej kuchni

Kuchnie Junona Line pozwolą Ci zaplanować wnętrze kuchni w bezproblemowy sposób i niewielkim nakładem środków. Kolekcja wyróżnia się minimalistycznym stylem, prostą formą i sprawdzonymi rozwiązaniami, które znajdą zastosowanie szczególnie w niewielkiej kuchni. Dzięki możliwości zestawiania ze sobą poszczególnych kompletów oraz dokupowania pojedynczych brył, możesz tworzyć dowolne aranżacje odpowiadające na Twoje potrzeby.

W zestawie mebli kuchennych Junona Line 240 znalazły się szafki z górnego i dolnego szeregu - elementy niezbędne w organizacji przestrzeni przechowywania. Dzięki nim kuchenne akcesoria, talerze, sztućce i inne bibeloty będą miały swoje stałe miejsce. Przedmioty takie jak naczynia czy przyprawy przechowuj w szafkach górnych. W dolnych zagospodaruj miejsce na kosz na śmieci a także na patelnie i zestawy garnków.

Komplet kuchenny o szerokości 240 cm pozwala na zamontowanie okapu, kuchenki wolnostojącej z piekarnikiem i płytą oraz dwukomorowego zlewu. Jego wymiary sprawiają, że może być jedynym elementem zabudowy malutkiej kuchni lub przeciwnie- fragmentem większego zestawu.

Uniwersalne białe korpusy zestawiono z eleganckimi frontami w kolorze dąb delano ciemny. "Kropką nad i" są proste zintegrowane uchwyty w kolorze grafitowym, całości dopełnia blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty.

Pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne gotowanie. Dobraliśmy okap kuchenny w kolorze czarnym, zlewozmywak dwukomorowy i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Do zestawu Junona Line możesz dołączyć pozostałe moduły z tej samej kolekcji. Zobacz, jakie rozwiązania idealnie dopasują się do Twojej kuchni.