Kuchnia Junona Line 240 - praktyczna zabudowa z AGD

Przyszła pora na zmianę kuchni? Niezależnie od tego, czy urządzasz kuchnię w nowym mieszkaniu, czy organizujesz remont starej kuchni, będziesz potrzebować ergonomicznej zabudowy, która dopasuje się do Twojego planu. Kolekcja Junona Line to system, który daje Ci możliwość zestawienia brył w dowolnych konfiguracjach. Do wyboru masz również gotowe zestawy o różnych wymiarach.

Z zestawem Junona Line 240 zorganizujesz miejsce do przechowywania niezbędnych narzędzi kuchennych, talerzy, kubków, garnków, blenderów oraz niektórych artykułów spożywczych takich jak kawa, herbata czy przyprawy. W szafce zaprojektowanej pod zlewozmywak znajdziesz przestrzeń na kosze do segregacji odpadów, a pod niedużą szafką górną bez problemu zamontujesz okap. W zestawie o szerokości 240 cm przewidziane jest również miejsce na wolnostojącą kuchenkę. Jeśli dysponujesz większą kuchnią, możesz rozbudować komplet, dokupując szafki i dostawiając je zgodnie z zapotrzebowaniem.

Zestaw Junona Line, dzięki uniwersalnej kolorystyce i minimalistycznemu wykończeniu, dopasuje się do każdej kuchennej aranżacji. Białe korpusy zestawiono z frontami dąb delano ciemny, całości dopełniają zintegrowane grafitowe uchwyty.

Zauważ, że blaty nie wchodzą w skład zestawu Junona Line, kupisz je na brw.pl.

W skład AGD wchodzą: okap slim plus (czarny), zlewozmywak dwukomorowy 80 cm nakładany, bateria.

Urządzając kuchnię, postaw na funkcjonalne rozwiązania, które dopasują się do Twoich potrzeb. Odkryj możliwości kuchni modułowych Junona Line i wybierz system dla siebie.

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni