Kuchnia Junona Line- elegancja i funcjonalność

Szukasz przepisu na stylową i praktyczną kuchnię, w której pomieścisz ulubione akcesoria i sprzęty niezbędne do podejmowania kulinarnych wyzwań? Harmonię w kuchennym wnętrzu zagwarantuje Ci kolekcja Junona Line prosty sposób na kuchnię, do której chce się wracać. Dzięki ergonomicznym kompletom rozsądnie zagospodarujesz nawet niewielką przestrzeń, a możliwość dokupienia pojedynczych szafek da Ci jeszcze większe pole do popisu.

Dzięki zestawowi mebli kuchennych Junona Line 240 urządzisz kuchnię w każdym formacie, wydzielając miejsce na poszczególne strefy: zmywania, przygotowywania posiłków, przechowywania, zapasów i gotowania. Pojemne, głębokie szafki górne zmieszczą naczynia porcelanowe, szklanki i talerze, naczynia do przechowywania żywności, a także opakowania kawy i herbaty. W dolnym szeregu ułożysz rondle, garnki, narzędzia kuchenne oraz kosz na śmieci.

Zwróć uwagę, że AGD nie wchodzi w skład zestawu. Pozostałe dodatki oraz AGD, kupisz na brw.pl.

Komplet kuchenny o szerokości 240 cm daje Ci możliwość zamontowania okapu, kuchenki wolnostojącej oraz dwukomorowego zlewu. Umieścisz go jako samowystarczalną całość w małym aneksie kuchennym, ale też bez przeszkód rozbudujesz o kolejne moduły z tej samej kolekcji.

Zachwyca nie tylko funkcjonalność zestawu Junona Line, ale również jego estetyczny wygląd i ponadczasowa kolorystyka. Białe korpusy tworzą uniwersalną oprawę dla górnych frontów w kolorze jasny szary połysk. Całości dopełniają minimalistyczne uchwyty oraz blat w kolorze dąb craft złoty. Ponadczasowa kolorystyka idealnie pasuje do każdego wnętrza, optycznie go powiększając.

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni. 

Wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 112.15 kg
Do pobrania