Komplet Junona Line - pondczasowa zabudowa Twojej kuchni

Szukasz przepisu na stylową i praktyczną kuchnię, w której pomieścisz ulubione akcesoria i sprzęty niezbędne do podejmowania kulinarnych wyzwań? Harmonię w kuchennym wnętrzu zagwarantuje Ci kolekcja Junona Line prosty sposób na kuchnię, do której chce się wracać. Dzięki ergonomicznym kompletom rozsądnie zagospodarujesz nawet niewielką przestrzeń, a możliwość dokupienia pojedynczych szafek da Ci jeszcze większe pole do popisu.

Komplet kuchenny o szerokości 180 cm daje Ci możliwość zamontowania okapu kominowego, kuchenki wolnostojącej oraz dwukomorowego zlewu. Umieścisz go jako samowystarczalną całość w małym aneksie kuchennym, ale też bez przeszkód rozbudujesz o kolejne moduły z tej samej kolekcji.

Dzięki zestawowi mebli kuchennych Junona Line 180A urządzisz kuchnię w każdym formacie, wydzielając miejsce na poszczególne strefy: zmywania, przygotowywania posiłków, przechowywania, zapasów i gotowania. Pojemne, głębokie szafki górne zmieszczą naczynia porcelanowe, szklanki i talerze, naczynia do przechowywania żywności, a także opakowania kawy i herbaty. W dolnym szeregu ułożysz rondle, garnki, narzędzia kuchenne oraz kosz na śmieci.

Uwagę zwraca nie tylko funkcjonalność zestawu Junona Line, ale również jego estetyczny wygląd i nowoczesna kolorystyka. Białe korpusy tworzą uniwersalną oprawę dla frontów w kolorze biały kredowy połysk. Całości dopełniają minimalistyczne uchwyty o prostej linii oraz blat w kolorze dąb craft złoty. Takie zestawienie nadaje charakteru wnętrzu oraz optycznie je powiększa.

 Pozostałe dodatki oraz AGD kupisz na brw.pl

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni.  Pozostałe dodatki kupisz na brw.pl.