Zestaw narożny mebli kuchennych Sole – praktyczna zabudowa narożnika

Jaka powinna być kuchnia? Jaka jest Twoja wymarzona przestrzeń? Funkcjonalna, stylowa, praktyczna? Właśnie taką zorganizujesz dzięki modułowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem  Sole. Gładkie fronty ze zintegrowanymi uchwytami, zachwycają nowoczesną konstrukcją.

Makaron, kasza, lunchbox, garnki, patelnie i wiele innych. To wszystko warto mieć pod ręką. Zestaw nowoczesnych mebli kuchennych sprawdzi się w ich przechowywaniu. Przyprawy, produkty spożywcze i naczynia możesz schować w szafkach górnych, kieliszki mogą na dobre zagościć za fontami typu witryna. Dolne szafki to doskonałe miejsce na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. Pozostaje tylko kwestia okapu – wybierz model wolnowiszący lub dokup szafkę okapową i go zabuduj.

Meble w układzie lewostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie – układ prawostronny.

Ciemny korpus w kolorze wenge zestawiono z frontem w kolorze dąb arlington przez co wpisze się w aranżacje nowoczesne i industrialne.  Zintegrowane uchwyty są dostępne w standardzie.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie. Dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Sole to niezawodny sposób na całościowe wyposażenie kuchni bądź bazę dla większej zabudowy.