Zestaw narożny mebli kuchennych Top Line – pomysł na zabudowę kuchni w literę „L”

Dla tych, którzy właśnie kupili dom lub mieszkanie, dla tych co je odziedziczyli w spadku i dla tych, którzy przygotowują się do remontu już posiadanego gniazdka - kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line jest dla każdego. Jej prosta linia, gładkie fronty wykończone na wysoki połysk i możliwość rozbudowy tworzą stylową kompozycję.

Co w kuchni sprawdza się najlepiej? Wydzielenie stref do przechowywania naczyń i garnków, duży blat roboczy do przygotowywania posiłków oraz dobrze zaplanowana przestrzeń, z dużą liczbą szuflad i praktycznych szafek. Zestaw nowoczesnych mebli kuchennych wykorzystaj dowolnie. W szafkach górnych możesz ukryć kieliszki, szklanki i przyprawy, a w szafkach dolnych garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 225x260 cm zmieści Twój sprzęt AGD. Jak? Dzięki szafce lodówkowej, szafce pod piekarnik i szafce pod zlew. W zestawie jest front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem (713/596). Pozostaje tylko kwestia okapu – wybierz model wolnowiszący lub dokup szafkę okapową i go zabuduj. Szafkę typu GOO z okapem w standardzie znajdziesz na naszej stronie brw.pl.

Meble do zabudowy lewego narożnika. W ofercie jest dostępny także układ prawostronny.

Korpusy w kolorze biały alpejski  połączono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk. Białe meble kuchenne rozjaśnią wnętrze, co sprawdzi się zwłaszcza w niewielkim metrażu. Dobierz do szafek uchwyty i nadaj im ostateczny charakter.

Zestaw tworzą następujące szafki: GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR3 i NAR4 sprawdzą się jako pełna zabudowa niewielkiej kuchni lub baza pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ mebli zależy jego wykończenie, dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Masz kuchnię z oknem? Komplet mebli kuchennych narożnych Top Line sprawdzi się w niej idealnie. Jeżeli szukasz praktycznych i funkcjonalnych mebli do swojego domu, kolekcji Family Line nie może w nim zabraknąć!

Wymiary
Szerokość 225x260 cm
Waga 278.2 kg
Do pobrania