Zestaw narożny mebli kuchennych Top Line – zabudowa kuchni L

Kuchnia to królestwo kulinarnych ekspertów. To właśnie oni wiedzą najlepiej, jakie meble się sprawdzają. Praktyczne, funkcjonalne, stylowe i… dopasowane do Ciebie. Rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line pozwoli Ci zaaranżować domową kuchnię marzeń. Jej prosta linia, gładkie fronty wykończone na wysoki połysk i możliwość rozbudowy tworzą stylową kompozycję.

Aby kuchnia była maksymalnie użytkowa konieczne jest wydzielenie dużego blatu roboczego oraz odpowiednio umieszczone kuchenne akcesoria. Zestaw nowoczesnych mebli kuchennych narożnych ułatwi przechowywanie wszystkich niezbędników. W szafkach górnych możesz przechowywać kieliszki, szklanki, przyprawy i produkty żywnościowe, a w szafkach dolnych garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. Pozostaje tylko kwestia okapu – wybierz model wolnowiszący lub dokup szafkę okapową i go zabuduj.

Meble do zabudowy prawego narożnika. W ofercie jest dostępny także układ lewostronny.

Jakie meble wybrać? Nowoczesne i stylowe wybarwienie w kolorach szarości zachwyca już od progu! Korpusy w kolorze szary grenola  zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Wybierz uchwyt (opcja) i podkreśl charakter mebli.

Możesz uzupełnić zestaw o elementy dodatkowe (opcja): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych.

Zestaw tworzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie. Dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Top Line to idealne rozwiązanie dla zapracowanych. Jedno kliknięcie i kuchnia za jakiś czas pojawia się u Ciebie. Jeżeli jesteś posiadaczem kuchni z oknem, to kolekcja Family Line odpowiednio ją zagospodaruje.