Zestaw narożny mebli kuchennych Verdi – funkcjonalnie zabudowany narożnik

Chcesz stworzyć kuchnię dopasowaną do ciebie i w pełni funkcjonalną? Meble kuchenne Family Line dają ci wiele możliwości wykreowania idealnego wnętrza. Dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu sprzętów i dobrze zorganizowanej przestrzeni zyskasz miejsce, w którym codzienne gotowanie będzie przyjemnością. Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Verdi dodatkowo stawia na klasyczną elegancję. 
Nasz gotowy zestaw mebli kuchennych to kompozycja modułów, dzięki którym zagospodarujesz kuchnię w kształcie litery "L".

Szafki górne to idealne miejsce na przyprawy, produkty spożywcze i naczynia. W przeszklonych szafkach z ozdobnymi szprosami wyeksponujesz dekoracyjne misy, pucharki i piękną zastawę. Dolne możesz przeznaczyć na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 225x260 cm umożliwi Ci pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. W zestawie jest front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem. 

Meble występują w układzie lewostronnym i prawostronnym tak, abyś znalazł idealną kompozycję do swojego wnętrza.

Fronty w kolorze jasny szary mat dają możliwość doboru różnokolorowych dodatków. Listwa dekoracyjna dodaje elegancji i dopełnia klasyczny charakter mebli.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G-80/72-LV/PV, G-80/72-LV/PV, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR3 i NAR4 stanowią bazę do dalszej rozbudowy wg własnych upodobań i możliwości aranżacyjnych wnętrza. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie, dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Verdi zagospodaruje kuchenną przestrzeń razem z problematycznymi kątami. Tobie pozostaje tylko eksperymentować ze smakami oraz celebrować różne okazje z bliskimi.