Zestaw narożny mebli kuchennych Verdi– funkcjonalny narożnik

Urządzasz kuchnię i zastanawiasz się czy postawić na estetykę czy funkcjonalność? To już nie problem, meble kuchenne Family Line łączą w sobie obie te cechy. Dzięki dobrze zorganizowanej przestrzeni zyskasz miejsce do codziennego gotowania, a przechowywanie stanie się proste jak nigdy dotąd.

Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Verdi wyróżnia się klasyką i elegancją.

Nasz gotowy zestaw mebli kuchennych zabuduje twoją kuchnię w kształcie litery "L". To kompozycja modułów, dzięki którym zarówno wyeksponujesz, jak i przechowasz wszystkie niezbędne przedmioty. Przyprawy, produkty spożywcze i naczynia możesz schować w szafkach górnych. Dolne szafki wykorzystasz jako schowek na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. 

Komplet kuchenny daje możliwość doboru wolnowiszącego okapu lub dokupienia pasującej szafki okapowej z grupy Verdi

Meble w układzie prawostronnym. W naszej ofercie mamy też  lustrzane odbicie – układ lewostronny.

Zabudowa w kolorze jasny szary mat  sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach i daje możliwość dobrania dodatków w każdym kolorze. Dekoracyjna listwa dodaje meblom eleganckiego wyrazu.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Meble kuchenne Family Line z frontem Verdi dają ci możliwość zaaranżowania kuchni zgodnej z twoją wizją. Dobierz blaty i panele wykończające na brw.pl.