Zestaw Family Line 260 Older – kuchnia w klasycznej odsłonie

Marzysz o klasycznej kuchni jak z katalogu meblowego? Z linią mebli Family Line stworzysz estetyczną i funkcjonalną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy lub skomponuj własny.

Komplet 260 Family Line z frontami Older wyróżnia się klasyczną linią. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Zdecyduj czy okap chcesz zabudowany, czy wolnowiszący. Łatwy dostęp do zawartości szafek górnych zapewniają podnośniki gazowe (FreeFlap w opcji).

Dobierz dedykowane uchwyty T38 lub T44 (czarne lub chrom), blat o długości 260 cm oraz listwę wieńcząca, które są dostępne w opcji.

Meble kuchenne w białym kolorze łączą korpusy w kolorze biały alpejski  i fronty w kolorze biały canadian. Tym co je wyróżnia, są fronty typu ramiak, które podkreślają klasyczny styl.

Spraw, że  meble kuchenne Family Line 260 Older będą jeszcze bardziej praktyczne i dokup elementy dodatkowe, tj. wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie i półki do szafek narożnych.

Na komplet Family Line składa się 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach..

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm tworzy idealną zabudowę niewielkiej kuchni.  Potrzebujesz więcej miejsca do dyspozycji? Rozbuduj zestaw o pojedyncze elementy, które znajdziesz na brw.pl. Stwórz własną, komfortową zabudowę.

 

Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.