Zestaw Family Line  260 Top Line – zachwycająca biel w Twojej kuchni

W urządzaniu nowoczesnej kuchni sprawdzi się kolekcja Family Line z frontem Top Line, która zachwyci Cię swoją prostą linią i gładkimi frontami na wysoki połysk.

Komplet 260 Family Line Top Line dopełni wystrój nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce, oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Rodzaj okapu (wolnowiszący, zabudowany) możesz wybrać samodzielnie. Podnośniki gazowe w szafkach górnych zapewniają łatwy dostęp do ich zwartości (FreeFlap w opcji).

Kompleksowo zabuduj kuchnię wybierając blat o długości 260 cm, uchwyty T24 lub T40 (chromowane lub czarne) i listwę wieńczącą, które znajdziesz w naszej ofercie.

Białe meble kuchenne rozjaśnią wnętrze, co sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Korpusy w kolorze biały alpejski  zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk.

Możesz dobrać wyposażenie (w opcji): wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

W skład kompletu Family Line wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm będzie zabudową  niewielkiej kuchni oraz dobrą bazą pod rozbudowę. Wykorzystaj pojedyncze elementy dostępne w ofercie brw.pl.

 

Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.