Kuchnia Junona Line 230 - wygoda gotowych rozwiązań

Szukasz sposobu na ergonomiczną kuchnię, która będzie jednocześnie praktyczna i przytulna? W rodzinnym domu posłuży za miejsce spotkań przy kawie i spektakularnych kulinarnych eksperymentów? W realizacji tej wizji pomoże Ci kolekcja Junona Line, w skład której wchodzą zarówno pojedyncze bryły, jak i gotowe zestawy mebli kuchennych. Co ją wyróżnia? Minimalizm form i elegancja wzorów będących doskonałym odwzorowaniem usłojenia drewna. Atrakcyjna cena jest dodatkowym atutem.

Zestaw Junona Line 230 to 4 pojemne szafki górne, w których zorganizujesz przechowywanie naczyń, w tym talerzy, szklanek, kieliszków czy kubków, przypraw, opakowań na kawę i herbatę oraz czystych ściereczek. W dolnym szeregu składającym się z 3 szafek ulokujesz patelnie, garnki, robota kuchennego, komplety sztućców oraz pojemnik na odpady.

Komplet kuchenny o szerokości 230 cm tworzy przestrzeń na zamontowanie okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki. Twoja kuchnia daje Ci więcej możliwości? Uzupełnij zestaw o dodatkowe elementy z tej samej kolekcji i ciesz się funkcjonalną zabudową.

Efektowny wygląd zestawu to rezultat połączenia białych korpusów z frontami dąb delano jasny i blatem w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty. Proste grafitowe uchwyty prezentują się stylowo na jasnym tle i w sposób harmonijny dopełniają całość.

Cokoły i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2D/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Do zestawu dołączamy sprawdzony sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Do dyspozycji masz  okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorzeczarnym, zlewozmywak  i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób. 

Wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 128.85 kg
Do pobrania