Praktyczna przestrzeń do przechowywania

Konsola Damian w kolorze czarnym sprawdzi się znakomicie jako wyspa kuchenna lub jako stylowy mebel loftowy w przedpokoju. Konsola wykonana jest z płyty MDF oraz okleiny z drewna paulownia. Czarna podstawa i blat w kolorze naturalnego drewna nawiązują do surowych holenderskich wnętrz. Konsola wyposażona jest w 2 szuflady i 2 półki.

Wnieś odrobinę wyrafinowania i szyku do swojego wnętrza, dzięki niezwykle stylowej i uniwersalnej konsoli Damian. Ten nowoczesny, surowy, inspirowany holenderskim stylem mebel wykonany jest z płyty MDF i forniru z drewna paulownia, posiada czarną podstawę i drewniany blat, idealny dla tych, którzy szukają eleganckiej aranżacji do swojego wnętrza. Dwie szuflady z dopasowanymi uchwytami oraz dwie półki zapewniają dużo miejsca do przechowywania wszelkich przedmiotów, które mogą być potrzebne w zasięgu ręki.

Dzięki wymiarom: szer. 110 x gł. 40 x wys. 85 cm, konsola ta może być używana jako wyspa kuchenna lub mebel w każdym loftowym otoczeniu. Ponadczasowy dodatek do każdej przestrzeni życiowej, konsola Damian jest idealna do tworzenia efektywnej organizacji i wyjątkowej aranżacji!

O czym warto wiedzieć przed zakupem?

  • Otrzymasz stylowy i funkcjonalny mebel
  • Konsola wykonana jest z wysokiej jakości materiałów
  • Nadasz swojemu wnętrzu nutę holenderskiego designu