Konsola Buchi

Konsola Buchi to konsola z drewnianym blatem na czarnym, stalowym stelażu. Sprawdzi się w przedpokoju, salonie i sypialni. Obniżona półka metalowa gładka to idealne miejsce do książek, bądź drobnych dekoracji, a tym samym sposób na unikalne zaaranżowanie przestrzeni. Piękny, drewniany blat pomieści wiele przedmiotów codziennego użytku lub wyjątkową dekorację, którą chcesz wyeksponować.

Więcej o naszych blatach!

Drewno dębowe, z którego wykonane są nasze blaty Solid Natur Pure, to surowiec naturalny, uniwersalny i ponadczasowy. Dzięki starannej impregnacji olejowoskiem każdy blat zyskuje długotrwałą ochronę, zachowując przy tym swój unikalny charakter i piękno. Drewniane blaty są nie tylko estetyczne, ale także bardzo eleganckie, co czyni je doskonałym wyborem dla osób ceniących naturalne materiały i wysoką jakość wykonania.

Uwaga!

Drewniane blaty, jako materiały pochodzenia naturalnego, mogą nieznacznie różnić się kolorem, kształtem czy ułożeniem słoi lub sęków od przedstawionego na zdjęciu. To sprawia, że każdy mebel jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Klient nasz Pan :)

Jeśli interesuje Państwa produkt w innej konfiguracji, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę z projektem.

Za dodatkową opłatą oferujemy możliwość pokrycia farby lakierem, co zapewni jeszcze większą trwałość i estetykę mebla. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta po więcej informacji.