Metalowa Konsola z Blatem Drewnianym Piatto M

Konsola Piatto M to wyjątkowy mebel z dwoma blatami, który wzbogaci każde wnętrze. Dwa blaty zapewniają podwójnie więcej miejsca na przechowywanie rzeczy, które zawsze powinny być pod ręką, oraz umożliwiają tworzenie pięknych aranżacji. Solidny stelaż z malowanej proszkowo stali gwarantuje trwałość, a nowoczesny design blatu doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Dla tych, którzy cenią funkcjonalność i styl.

Więcej o naszych blatach!

Drewno to surowiec naturalny, uniwersalny, ponadczasowy, bardzo estetyczny i elegancki. Nasze drewniane blaty Solid Natur Pure są wykonane z wysokiej jakości litego dębowego drewna. Drewno jest starannie impregnowane olejowoskiem co zapewnia długotrwałą ochronę.

Uwaga!

Drewniane blaty są materiałem pochodzenia naturalnego, dlatego produkt może nieznacznie różnić się kolorem, kształtem czy ułożeniem słoi lub sęków od przedstawionego na zdjęciu.

Klient nasz Pan :)

Jeśli interesuje Państwa produkt w innej konfiguracji, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta w celu przygotowania wyceny z projektem.

Za dodatkową opłatą mają Państwo możliwość pokrycia farby lakierem. Po więcej informacji zapraszamy do działu obsługi klienta.