Konsola Sotto

Konsola Sotto to mebel o prostym, nowoczesnym designie. Jej obniżona półka stanowi idealne miejsce do eksponowania kwiatów lub innych dekoracji. Idealnie komponuje się z wnętrzami utrzymanymi w stylu loftowym i industrialnym. Wyjątkowy blat z marmuru pomieści wiele codziennych przedmiotów lub wyjątkowych dekoracji, które chcesz podkreślić. Dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i wyrafinowany design.

Więcej o naszych blatach!

Marmur to elegancki i ponadczasowy kamień, który doskonale sprawdza się jako element wyposażania wnętrz. Pochodzi z wielu zakątków świata między innymi z Włoch i Hiszpanii. Jest nie tylko unikatowy jako dzieło natury, ale także uniwersalny poprzez ogromną liczbę odmian i barwnych wariacji.

Marmur doskonale sprawdzi się zarówno w tym bardziej klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu. Jego rysunek, układ żył czy odcień jest niepowtarzalny. Nie znajdziemy dwóch identycznych fragmentów kamienia przez co mamy pewność, że nasz marmurowy mebel będzie nie tylko piękny ale i wyjątkowy w swojej oryginalności.

Mebel z kamiennym blatem to zakup na lata i to nie tylko z powodu swojej trwałości ale przede wszystkim ponadczasowości. Ten naturalny budulec nigdy nie wyjdzie z mody.

Marmurowe blaty są materiałem pochodzenia naturalnego, dlatego produkt może nieznacznie różnić się kolorem, kształtem czy ułożeniem słoi lub sęków od przedstawionego na zdjęciu.

Klient nasz Pan :)

Jeśli interesuje Państwa produkt w innej konfiguracji, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta w celu przygotowania wyceny z projektem.

Za dodatkową opłatą mają Państwo możliwość pokrycia farby lakierem. Po więcej informacji zapraszamy do działu obsługi klienta.