Kosz dekoracyjny Siro - wszechstronny i bardzo wytrzymały

Z pewnością w swoim domu pragniesz otaczać się przedmiotami uniwersalnymi oraz praktycznymi. Takimi, które będą sprzyjać dobrej organizacji przestrzeni, a przy tym korzystnie wpływać na panujący w nich wystrój. Ten metalowy kosz do przechowywania to gadżet urzekający swoją wielofunkcyjnością. To, jak będziesz go używać, zależy tylko od Ciebie.

Kosz dekoracyjny Siro o wymiarach 23 x 23 x 15 cm wykonany jest z czarnego metalu. Druciany splot ma postać siatki z kwadratowymi oczkami. Prostota wyglądu tego pojemnika to jeden z jego większych atutów.

Kolejnym jest metalowe tworzywo, które z łatwością wyczyścisz wilgotną ściereczką z detergentem. Ponadto nie ma ryzyka, iż dotknie go korozja czy wejdzie on w reakcję z żywnością. Możesz zainstalować go w pokoju, ale nie ma żadnych przeszkód, aby korzystać z niego w łazience, przedpokoju czy kuchni, na przykład umieścić w nim owoce.

Dekoracyjny kosz do przechowywania ma dodatkowo ten plus, że jest wyposażony w rączki, dzięki którym posłuży Ci także jako akcesorium do przenoszenia różnych rzeczy.
Wymiary
Długość 23 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.508 kg
Do pobrania