Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Krzesła biurowe

7 Produktów
pomieszczenie: Biuro

Krzesła to jedne z najbardziej podstawowych mebli w domu. Znajdziesz je w prawie każdym pomieszczeniu. Wiadomo, że przy stole będziesz siedzieć na krześle. Również moment pracy często wymaga siedzenia na krześle biurowym. Twój gabinet powinien być wygodny i dostosowany do Twoich potrzeb estetycznych. Nowoczesne krzesło do biura sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądać bardziej profesjonalnie, a komfort mebla sprawi, że czas pracy upłynie bardzo szybko.

 

Krzesło do biura – podstawowy mebel!

Obok biurka krzesło jest najbardziej podstawowym meblem w każdym biurze. Przecież przy biurku usiądziesz na wygodnym obrotowym krześle do biura. Jednak podczas pracy potrzebujesz również grupowych narad oraz ustaleń. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzi się duży stół, przy którym ustawisz mniejsze krzesła do biura. Dzięki temu cała ekipa będzie mogła w spokoju załatwiać w pracy kolejne sprawy, a wspólne dyskusje będą bardzo inspirujące. Krzesła Black Red White wykonane są z łączonych materiałów. Drewno (na przykład orzech włoski) połączono ze sklejką lub z ekoskórą. Wysokie stopki finezyjnie podkreślą charakter pomieszczenia, a te niższe, szersze będą masywnym punktem biura. Choć krzesła są zazwyczaj mniej więcej tej samej wielkości, to ich forma różni się od siebie. Szersze fotele mogą przytłoczyć mniejszą przestrzeń, za to w większej będą prezentować się bardzo dostojnie.

 

Styl, wygoda i funkcjonalność

Krzesła do biura wcale nie muszą być nudne. Asortyment BRW oferuje zarówno futurystyczne modele, jak i meble zachowane w stylu klasycznym. Białe krzesła, które wyglądają jak z  filmu fantasy sprawią, że pomieszczenie nabierze oryginalności. Proste drewniane krzesła zadowolą każdego miłośnika klasyki. Z kolei dla minimalistów idealne będą białe krzesła na wysokich, cienkich stopkach. Krzesła dopełnią styl konkretnego wnętrza. Połączą wygodę i dobry gust. Najlepiej, by do jednorodnego, prostego wnętrza dopasować krzesła w takim samym stylu. W aranżacjach bardziej artystycznych równie dobrym pomysłem będzie połączenie kilku modeli. Wnętrze stanie się bardziej oryginalne. Powinieneś jednak uważać, żeby nie wprowadzić do swojego biura chaotycznego nieporządku. Różnorodne modele krzeseł pozwolą Ci urządzić przestrzeń według własnych potrzeb. Połączenie ich ze stołem biurowym sprawi, że gabinet stanie się miejscem idealnym do wytrwałej pracy. Jak widać, nie tylko fotele biurowe mogą stać się pożądanym meblem do tego typu pomieszczeń.

* Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki