Krzesło Asti 2 dąb sonoma - proste jest piękne!

Model Asti w kolorze dąb sonoma to stylowa i nowoczesna propozycja krzesła, które świetnie sprawdzi się w jadalni, kuchni, a nawet domowym gabinecie. Prosta drewniana forma i stonowana kolorystyka siedziska, czynią Asti dobrym wyborem do wnętrza w stylu skandynawskim.

To, co wyróżnia krzesło Asti 2 dąb sonoma to prosta budowa i efektowne połączenie materiałowego siedziska z litym drewnem. Ozdobne pionowe szczeble w oparciu nadają meblu dekoracyjnego i nowoczesnego charakteru. Klasyczne wymiary 94,5 × 44 × 51 cm sprawiają, że krzesło jest niezwykle ustawne oraz zapewnia optymalną wysokość podczas posiłków.

Wysokie i lekko odchylone oparcie oraz miękkie siedzisko korzystnie wpływają komfort siedzenia, dzięki czemu krzesło Asti 2 dąb sonoma sprawdzi się nie tylko podczas szybkiego śniadania, ale także dłuższych kolacji w gronie przyjaciół. Niewielka waga krzesła zapewnia swobodę ruchu i pozwala łatwo przesunąć mebel.

Jasna kolorystyka i prosta budowa sprawiają, że krzesło jest jednocześnie dekoracyjne i praktyczne. To dobry wybór do nowoczesnych wnętrz!