Krzesło dziecięce Dino szary/naturalny 

Krzesło dziecięce w kształcie dinozaura sprawdzi się w pokoju małego podróżnika, który lubi tematykę prehistorycznych stworzeń i dinozaurów. Niskie krzesło, dostosowane do wzrostu dziecka, wykonane jest z płyty MDF wyciętej w kształcie dinozaura. Wymaga prostego montażu.

Zapraszamy wszystkich małych poszukiwaczy przygód! Przygotuj się na odkrywanie prehistorycznych marzeń z naszym krzesłem dla dzieci Dino. Wykonane ręcznie z formowanej płyty MDF, to trwałe krzesło ma kształt klasycznego dinozaura, który pozostanie na swoim miejscu nawet w najtrudniejszych warunkach. Cztery solidne nogi zapewniają krzesłu dodatkową stabilność, utrzymując ciężar do 60 kg i czyniąc je idealnym zarówno do aktywnej zabawy, jak i do wykorzystania przy biurku dla małego dziecka. Prosty montaż sprawia, że jest ono łatwe do ustawienia i w mgnieniu oka będziesz gotowy na przygodę! Więc dlaczego czekać? Pozwól swojemu dziecku dołączyć do odwiecznej tradycji przyjaznych dinozaurów z naszym krzesłem dla dzieci Dino już dziś!

O tym warto pamiętać!

  • Krzesło jest solidne i może utrzymać do 60 kg. 
  • Jest łatwe do złożenia.
  • Twoje dziecko pokocha siedzenie na krześle, które wygląda jak dinozaur. 
  • Krzesło sprawi, że czas zabawy będzie bardziej zabawny i ekscytujący. 
  • Posiadanie tego krzesła w ich pokoju sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak na przygodzie za każdym razem, gdy usiądzie do odrabiania lekcji lub grania w gry.
Wymiary
Szerokość 33 cm
Wysokość 60 cm
Do pobrania