KRZESŁO ERIS PP wspaniale sprawdzi się w kuchni, czy salonie w stylu glamour. Mebel utrzymany w całości w kolorystyce czarnej nada twojemu mieszkaniu niezaprzeczalnej elegancji. Dlatego, warto zainteresować się Krzesłem Eris PP planując umeblowanie przestrzeni domowych.  Produkt to połączenie niesamowitego designu, wygody, jak i najwyższej jakości materiałów. Wyposażony został w  miękką poduszkę z ekologicznej skóry w kolorze czarnym, która zapewni maksimum wygody każdemu użytkownikowi. Podstawę stanowią metalowe, chromowane nogi w kolorze czarnym. Dodatkowo, nóżki krzesła wzmacniane są metalowymi wspornikami, co dodaje mu naturalnego uroku.

Krzesło Eris PP wykonane zostało z polipropylenu (materiał, który chroni mebel przed uszkodzeniami, zabrudzeniami) w połączeniu z ekologiczna skóra. Również dzięki niemu nasz kultowy produkt nie ugina się pod ciężarem ciała. Krzesło zapewni komfortowy spoczynek nawet przez parę godzin. Lekkie krzesło sprawdzi się także idealnie w sypialni czy restauracji. Mebel dostępny jest także w kolorze białym, więc jeśli krzesło przypadło Ci do gustu, możesz wybrać, która kolorystyka lepiej sprawdzi się w twoim pomieszczeniu.

Warto kupić Krzesło Eris Pp ze względu na:

  • lekką konstrukcję, która ułatwi przenoszenie
  • gwarancję wygody nawet przez parę godzin użytkowania
  • kultowy design solidną konstrukcję (maksymalne obciążenie krzesła wynosi aż 120 kg)
  • odporność na zabrudzenia, zniszczenia
  • dodatkowo wzmocnione łączenie podstawy i siedziska
  • dostępność również w kolorystyce białej
Could not load //orbitvu.co/share/JPXmTq5Wgt2N8nqnPxsfJU/5437726/360/iframe?width=auto&height=auto&content2=yes&partial_load=yes